— Obchodní podmínky —


Pizza Pardubice nabízí rozvážkovou službu do většiny obydlených částí měst a blízkého okolí.

Minimální objednávka pro rozvoz je 139,- (Pardubice), okrajové části města 250,- a mimoměstské části mají stanovenu 500,- a vyšší částku. (dle domluvy) .

Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí.


Platební podmínky

Za naše služby můžete platit v hotovosti, stravenkami nebo kartou. Na stravenky nevracíme. Naši řidiči u sebe nemají více než 1000,-Kč v hotovosti, prosíme, připravte si drobné. Veškeré platby probíhají v české měně. Platbu kartou hlaste prosím předem. 

Produkty

Nápoje a některé ingredience mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa. Nápoje se rozváží pouze s pizzou.

Záruka 100% spokojenosti

Pizza Pardubice dodává pizzu vynikající kvality za použití nejčerstvějších a vždy vysoce kvalitních surovin. Pokud se i přesto stane, že nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, poskytujeme výměnu produktu, slevové poukazy nebo vrácení peněz. Místem reklamace je provozovna Pizza Pardubice.

Akce, speciální nabídky a slevy

Všechny akce, speciální nabídky a slevy musí být uplatněny při objednávce. Nelze je požadovat zpětně. Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky použití, které jsou součástí nabídky a nelze je vzájemně kombinovat. Akce neplatí při rozvozu mimo město. (pokud není dohodnuto jinak)
Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu.

Dodací lhůty

Našim cílem je zajišťovat nejlepší rozvoz pizzy ve městě, s garancí teplé pizzy a dovozem včas. Při zpoždění může být poskytnuta sleva. Naneštěstí, ne vždy jde vše tak, jak bychom si přáli a proto některé faktory, jako například počasí nebo dopravní situace nám v tom mohou bránit. Do okrajových a mimoměstských částí nelze dodací dobu garantovat.